Header Ad

Kategórie

Autá a ženy, sa môžu spriateliť

Milé ženy, zabudnite na nevhodné narážky, ktoré ste počuli na tému žien a áut. Aj ženy predsa môžu byť dobrými vodičkami! Aj ženy môžu mať k autám blízko! Dnes vám teda bližšie popíšeme termín: brzdové kotúče. Nemračte sa! Vôbec to nie je tak zložité ako vyzerá.

Brzdové platničky rovnako ako aj brzdové kotúče, sú neodmysliteľnými komponentami brzdovej sústavy. Brzdová sústava tvorí určitý systém, ktorý je zodpovedný za správne brzdenie auta v prípade potreby. Základom tejto sústavy sú práve vyššie spomínané brzdové platničky a brzdové kotúče. Bezchybné brzdové kotúče rovnako ako aj brzdové platničky sú jednoznačne potrebné k správnemu fungovanie brzdenia. Čo i len bez jedného tohto komponentu alebo v prípade nesprávneho fungovania jedného z nich, by vaše auto nebolo schopné zabrzdiť.

Milé dámy, nezabúdajte na dôležitosť správneho podraďovanie, pri ktorom treba zohľadniť aj otáčky motora. Každé auto funguje veľmi špecificky, a preto je na každom aute potrebné podraďovať na vyšší prípadne nižší stupeň pri mierne odlišných rýchlostiach. Presne pre tento dôvod vám odporúčame sledovať otáčky motora alebo počúvať zvuky, ktoré auto vydáva. Pretože nesprávne podraďovanie môže mať vplyv na celý brzdový aparát.

Načo slúžia závitové očká?

Každý pán ich už určite minimálne raz za svoj život použil a ak nie, tak aspoň už o nich počul. Ak premýšľate nad ich kúpou, tak vám odporúčame zainvestovať do kompletnej sady, ktorá obsahuje rovnako závity ako aj kvalitné závitové očká. Tieto závitové očká sú určené pre ručné závitovanie pomocou vratidla.

Výhodou takýchto setov je práve to, že sa na jednom mieste nachádzajú závitové očká a závity rôznych veľkostí. Ďalšou výhodou je aj kufrík, v ktorom sa nachádzajú. Čím im nemusíte vymýšľať odkladací priestor, ale máte ich pekne usporiadané na jednej kope.

Sada týchto závitníkov a závitových očiek môže poslúžiť aj ako pekný a praktický darček pre každého kutila. K tomuto setu môžete pribaliť ešte fľašku obľúbeného alkoholu človeka, pre ktorého je darček určený.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*