Header Ad

Kategórie

Bazén aj po lete – zaobstarajte si Swim Spa

Podporujte svoje zdravie a udržiavajte sa v telesnej i duševnej kondícii počas chladných dní v celoročnom bazéne s protiprúdom Swim Spa.

Plávanie v studenej vode je výborný spôsob, ako zvyšovať celkovú odolnosť organizmu. Po horúcom lete, strávenom v príjemne teplých bazénoch, však táto predstava pre mnohých príliš lákavá nie je.

Patríte do tejto kategórie a myslíte si, že pohyb má byť spojený predovšetkým s radosťou? V tom prípade uprednostnite plávanie a relaxáciu v Swim Spa od HOTTUB SAUNA & WELLNESS s možnosťou nastavenia teploty vody podľa vlastných preferencií.

Čo je Swim Spa

Swim Spa patrí medzi celoročné bazény s protiprúdom, ktoré sa dajú nainštalovať kamkoľvek do interiéru i exteriéru, napríklad na terasu alebo do záhrady.

Predstavuje spojenie fitness a wellness centra. Disponuje tryskami zabezpečujúcimi kvalitný protiprúd. Na schodoch bazéna sú zabudované integrované masážne trysky poskytujúce relaxačnú hydromasáž. Swim Spa je zhmotnením predstavy o dokonalom tréningu a relaxe v bazéne počas celého roka, bez ohľadu na výkyvy počasia.

Okrem toho existuje možnosť skombinovať Swim Spa so samostatnou vírivkou.

Chcete premeniť sen na skutočnosť a ísť si zaplávať alebo zregenerovať svalstvo prostredníctvom hydroterapie, kedykoľvek sa vám zachce? Celoročný bazén s protiprúdom sa stane vašou srdcovkou. Neveríte? Čítajte ďalej.

3 veci, ktoré by ste mali vedieť o celoročnom bazéne s protiprúdom

Prinesie vám skvelú kondíciu a pevnejšie zdravie

Neodmysliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu je, okrem iného, pravidelný pohyb. Ten zároveň predstavuje skvelý spôsob, ako zvládať každodenný stres, pretože i antistresové techniky patria k zdravému spôsobu života.

Tréningy v Swim Spa umožňujú plávať v bazéne s regulovateľným protiprúdom až do 3000 litrov za minútu, ktorý je zabezpečený šiestimi smerovo nastaviteľnými tryskami Swim Jet, a to ráno pred začiatkom pracovnej doby, alebo popoludní po príchode zo zamestnania. Jednoducho vtedy, keď sa vám zachce. Vďaka tomu si vybudujete kondíciu a posilníte zdravie ľahšie a rýchlejšie, bez zbytočných výhovoriek.

Plávanie má množstvo benefitov – posilňuje svalstvo celého tela, prispieva k zlepšeniu obranyschopnosti, zlepšuje náladu a tak ďalej. Je športom vhodným pre deti, dospelých, ľudí s nadváhou a vďaka možnosti nastavenia teploty vody blahodarne pôsobí i na tých, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom.

Po plaveckom tréningu oceníte relax, pretože bazén s protiprúdom SWIM SPA od HOTTUB SAUNA & WELLNESS má integrované masážne trysky. Pohodlné schody ponúkajú všetko pre pohodlné leňošenie v sede či v ľahu.

Má nadčasový dizajn, čisté línie a dávku elegancie

Swim Spa je k dispozícii vo viacerých veľkostiach a v prípade nadzemného umiestnenia nepotrebujete stavebné povolenie, pričom kabinet z odolného dreva zaujme na prvý pohľad.

Kabinet Swim Spa je zhotovený z prírodného dreva a špeciálne upravený ekologickou technológiou Thermowood odolnou voči poveternostným vplyvom i parazitom. Povrchová úprava je tmavšej farby.

Neodmysliteľnou súčasťou celoročného bazéna s protiprúdom je termo-izolačný kryt. Systém otvárania má Swim Spa od spol. HOTTUB Sauna & Wellness dokonale domyslený, či už v mechanickom alebo automatickom prevedení.

Potrebujete k plaveckému tréningu motiváciu? Potom si predstavte zaslúžené leňošenie v Swim Spa pri hydromasáži masážnymi tryskami. Zdá sa vám to málo? Možno vás presvedčí farebné podsvietenie vody, hudba podľa vlastného výberu alebo ručná rotačná tryska vo vírivke.

Komfort pri plávaní alebo relaxovaní v celoročnom bazéne s protiprúdom zvýši aj možnosť sledovania vonkajšej teploty a teploty v bazéne. Intimer kontroluje čas tréningu. Madlá pomôžu pri vykonávaní rôznych cvičení vo vode.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*