Header Ad

Kategórie

Dokonalý a vždy čistý interiér auta

Nenávidíte, keď vo vašom aute niekto je? Vo väčšine prípadov nejde ani tak o omrvinky, ktoré z jedla vypadávajú. Väčší strach vám naháňa to, že by si niekto svoje mastné ruky utrel do sedadla, alebo že by mu kus plnky spadlo práve na sedačku. Možno si poviete, že vy si predsa viete dávať pozor na to, aby ste auto nezamazali. No viezli ste už v aute deti? Vtedy je naozaj všetko možné! A nebudeme si klamať, aj nám, dospelým, sa veľakrát stane, že niečo zašpiníme.

Preto máme pre vás skvelé riešenie, ktoré vás zbaví zbytočného strachu. Predstavujeme vám kvalitné poťahy do auta. Tie vám zaručia sto percentnú istotu, že sa vašim sedadlám nič nestane. Zašpiníte jedine poťah, ktorý jednoduchým spôsobom len vyzlečiete a hodíte do práčky.

Poťahy do auta kupujte presne pre váš typ auta. Tým docielite to, že dané poťahy budú pôsobiť nenápadne a len málokto by si všimol, že sa nejedná o samotné sedadlo auta. Poťahy na sedačky zoženiete v rôznych farbách a s rôznymi vzormi. Rovnako ich môžete umiestniť na zadné, ako aj na predné sedadlá. Netrápte sa nad tým, ako vyčistiť zamazané sedadlá, ale predíďte tomu kúpou poťahov do auta.

Chráňte blatníky svojho auta!

Načo slúžia lemy blatníkov? V prvom rade majú ochrannú funkciu. Chránia danú oblasť karosérie pred poškodením. Kúpa plastových lemov blatníkov vplýva aj na estetiku vášho automobilu.

Kraje blatníkov sú najviac ohrozenou časťou, ktorá len málokedy odolá vplyvom malých kamienkov či nečistôt. Plastové lemy blatníkov však do značnej miery zamedzia mechanickému poškodzovaniu karosérie auta. Nejedná sa však len o mechanické poškodenia, ale lemy ochránia túto oblasť karosérie aj pred hrdzou.

Ako už bolo spomenuté, tak lemy blatníkov slúžia aj ako okrasný prvok auta. Ak premýšľate nad vizuálnymi úpravami vášho auta, tak toto môže byť jeden z nich.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*