Header Ad

Kategórie

5 tipov, ako rozžiariť Vašu spálňu

Spálňa je miestnosť, v ktorej trávite pomerne veľa času, no väčšinou spánkom. To však neznamená, že by ste mali podceniť to, ako sa v spálni cítite. Po čase sa každá miestnosť stane stereotypnou, preto je namieste ju trocha rozžiariť a dodať jej svieži nádych. V tomto článku prinášame 5 tipov, ako na to.

Dostatok svetla je základ

Ranné vstávanie by malo byť sprevádzané slnečným svetlom. V spálni chcete mať dostatok svetla, aby Vaše rána boli plné pohody a energie.

Komfortná posteľ

Cítiť sa v posteli čo najlepšie je základom pre kvalitný a poctivý spánok. Deň je vždy lepší, pokiaľ sa človek dobre vyspí. Nebojte sa investovať do pohodlnej postele, je to investícia do seba..

Obrazy a maľby

Pridať do spálne trocha umenia určite nie je chyba. Holé steny zívajúce prázdnotou nepôsobia dobre, preto by ste určite siahnuť po umení

Priestor na pohyb je dôležitý

V spálni chcete mať dostatok priestoru na to, aby ste sa ráno nerušene obliekli a pripravili do nového dňa. Pokiaľ priestoru nie je dosť a vy zápasíte so skriňami popritom, ako sa snažíte dostať do postele, vyvolá to vo Vás nepohodu a napätie.

Čistota a poriadok

Na záver dobre známy overený tip. V čistej miestnosti kde má všetko svoje miesto sa človek cíti vždy lepšie.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*