Header Ad

Kategórie

Na motorku vkusne a štýlovo!

Motorkárska sezóna je už skoro za rohom. A to značí, že treba pripraviť vašu motorku na ďalšie nezabudnuteľné kilometre. Rovnako, ako vaša motorka, sa musíte pripraviť aj vy. Ako lepšie sa dá pripraviť na motorkársku sezónu, ak nie výberom dokonalého oblečenie na motorku?

Oblečenie na motorku nie je výhradne robené len pre pánov, dámy si prídu rovnako na svoje. Keď sa povie motorkárske oblečenie, tak verím, že množstvu z vás napadne práve koža alebo aj koženka. A naozaj tomu tak je! Koža alebo aj koženka sú neodmysliteľnou súčasťou každého motorkára. Tento kožený motív však neostal len pri motorkách, čoraz viac môžeme vidieť kožené bundy ako súčasť každodenného outfitu. Trendom roku 2020 boli dokonca kožené legíny pre dámy, ktoré boli rovnako komponentom každodenného outfitu. Kožené legíny rozdelili ľudí na dva tábory. Ten jeden ich miloval, no a tomu druhému prišli absolútne nevkusné. Je to však úplne prirodzené. Veď ako sa hovorí: „Sto ľudí, sto chutí!“

Praktické a krásne topánky

Povinnou výbavou každého poriadneho motorkára sú aj motorkárske topánky. Veľké čierne kožené/ koženkové čižmy na motorku, ktoré zdobia nohy snáď každého motorkára. Tento trend však rovnako neostal len pri motorkároch.

Dnes môžete vidieť širokú škálu farieb týchto motorkárskych topánok. Áno, aj ružové! Rovnako, ako tomu bolo aj pri oblečení, ich nevyužívajú len motorkári, ale aj ľudia na bežné, každodenné, nosenie. Prekvapivo, k takémuto typu topánok dievčatá nosia ľahké príjemné romantické šaty, ktoré pôsobia už hneď na prvý pohľad veľmi dievčensky.

Vidíme, že motorkársky štýl oblečenia je teda asi naozaj veľmi vkusný a trendy. Sami si môžete všimnúť, že čoraz väčší počet ľudí nosí prvky motorkárskeho štýlu ako súčasť každodenných outfitov. Zverte sa do rúk kože/ koženky aj vy a dotvorte svoj outfit neodolateľnými motorkárskymi prvkami.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*