Header Ad

Kategórie

Plynulo a bezpečne

Medzi základy cestnej premávky sa radia dve veľmi dôležité vety. Prvá z nich sa týka obmedzenia. Šofér vozidla, ako účastník cestnej premávky, musí dbať na to, aby svojou jazdou nikoho neobmedzil. Rovnaké pravidlo však platí aj pre ohrozenie. Šofér, vozidla, ktoré je súčasťou cestnej premávky, je povinný jazdiť tak, aby svojou jazdou neohrozil iných účastníkov cestnej premávky. Vyzerá to jednoducho, však?

No skúsení šoféri vedia, že za volantom to nie je vôbec také jednoduché ako sa to na prvý pohľad zdá. Dopravná situácia je totižto zakaždým iná. Tým pádom musíte byť neustále na pozore. Cez deň, počas dobrej viditeľnosť, je šoférovanie jedna báseň. Problém však môže nastať počas nočného šoférovania. Pre bezpečné a príjemné nočné šoférovanie vám odporúčame spoľahlivé LED H4 žiarovky. Dané žiarovky obsahujú rovnaké 3 LED čipy, ktoré sú rozložené do pravidelného trojuholníka.

Kameň úrazu

V tejto časti mi dajú za pravdu najmä dámy. Milé slečny, ruku na srdce, čo vám robí pri šoférovaní najväčší problém? Verím, že mnohé z vás by odpovedali, že to je práve parkovanie, ktoré ženám robí problém. Ja som toho istého názoru. Samotné šoférovania a plné venovania sa dopravnej situácii nie je pre ženy žiadnym problémom. No samotné parkovanie je v mnohých prípadoch, naozaj kameňom úrazu. Samozrejme, česť výnimkám.

Dobrým pomocníkom však môžu byť kvalitné LED parkovačky. Rovnako, mi mnohé dámy dajú za pravdu, že aj parkovacie senzory umiestnené na aute nás mnohokrát zachránili pred ťuknutím.

Áno, ženy majú vo všeobecnosti s parkovaním väčšie problémy ako muži. No nie vždy je tomu tak. Veď ako sa hovorí: „ Výnimka potvrdzuje pravidlo.“ Inak tomu nie je ani pri šoférovaní či samotnom parkovaní. Poznám mnoho žien, ktoré sa vyžívajú v šoférovaní či skúmaní svojho automobilu. Nehádžte nás teda páni do jedného vreca. Ženy nemusia byť len večný spolujazdec. Rovnako ako muži môžu milovať rýchle jazdy a pocit, že majú všetko v rukách.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*