Header Ad

Kategórie

Recenzia bežecký pás Gilavar od inSPORTline

To, že inSPORTline je zárukou vysokej kvality za dobrú cenu je známe už dávno. Medzi všeobecné výhody patria okrem širokého sortimentu kvalitných športových potrieb tiež možnosť servisu u zákazníka či garancia vrátenia peňazí.

V tomto článku sa bližšie pozrieme na jeden z najobľúbenejších bežeckých pásov z ponuky inSPORTline. Je ním bežecký pás Gilavar, ktorý je charakteristický najmä robustnou konštrukciou a kvalitným spracovaním. Presne tak, tento pás nepatrí medzi tie najmenšie, no pre komfortné behanie na bežeckom páse je potrebný dostatok priestoru a pevná, rozsiahla, no v neposlednom rade kvalitne odpružená bežecká plocha. To všetko tento jedinečný bežecký trenažér poskytuje. Pevná konštrukcia je Vám oporou a s nosnosťou 150 kg bez problémov poslúži aj ťažším váhovým kategóriám.

Výkonný, ale tichý

Napriek svojej robustnosti a majestátnosti je tento bežiaci pás prekvapivo tichý. Plynulý a tichý chod zabezpečujú protihlukové rozpery SAS, ktoré nie len znižujú hlučnosť chodu, ale podieľajú sa aj na tlmení nárazu a šetria tak kĺby bežca. Motor je vybavený technológiou Silent Motion Technology a jeho tlmený zvuk Vám pri cvičení prekážať nebude. Vlastne si ho možno ani vôbec nevšimnete.

Bohaté funkcie, ktoré potešia

InSPORTline v tomto prípade myslel skutočne na všetko a tento bežiaci pás vybavil rôznorodými funkciami a to nie len tými čisto bežeckými. Prehľadné ovládanie a moderný displej sú samozrejmosťou. Pás zaznamenáva hodnoty každého behu. Záťažový profil je možné jednoducho a rýchlo nastaviť tak, aby vyhovovalo presne požiadavkám aktuálneho tréningu a bežca. 99 prednastavených programov celé nastavovanie ešte viac zjednodušuje.

HRC program je ďalšou skvelou funkciou, pre ktorej využitie je potrebné nasadenie hrudného pasu. Ten následne meria tepovú frekvenciu a údaje prenáša do bežeckého pásu, ktorý reguluje záťaž tak, aby bol bežec neustále v optimálnej zóne tepovej frekvencie. Počas behu si môžete pustiť obľúbenú hudbu priamo z mobilu, tabletu alebo iného zariadenia vybaveného vstupom AUX. Vstavané reproduktory bežeckého pása Gilavar sa postarajú o hudobný zážitok. Počúvanie obľúbeného podcastu alebo audioknihy taktiež nebolo počas behania nikdy jednoduchšie.

Zhrnutie – oplatí sa?

Gilavar síce nepatrí medzi najmenších ani najlacnejších. Pokiaľ však dokážete vyhradiť dostatok priestoru a primeranú časť finančných prostriedkov, získate skvelého pomocníka, ktorý Vás dostane do formy tak, že Vás to bude baviť. Možno chcete bežiaci pás aby ste sa dostali do formy, zlepšili kondíciu či zhodili zopár nadbytočných kíl. Myslite však na to, že dosiahnutie týchto cieľov vyžaduje čas a pravidelnosť. A to ide ľahšie so spoločníkom, s ktorým Vás behanie baví. Presne takým spoločníkom Gilavar je.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*