Header Ad

Kategórie

Recenzia športovej kolobežky Raicot SE – obratný spoločník mestskými ulicami

V posledných týždňoch či mesiacoch sa ulice len tak hemžia rôznymi kolobežkami či „premiestňovadlami“. Mimoriadne obľúbené sú elektrické kolobežky, na ich zakúpenie však potrebujete často rozpočet podobný na kúpu cestného skútra.

Šikovná a obratná kolobežka inSPORTline Raicot SE však do tejto kategórie nepatrí a to nie len preto, že nie je elektrická. Jej cenovka je v pomere ku kvalite spracovania a vlastnostiam mimoriadne priaznivá. Za cenu jemne presahujúcu 100 eur môžete svojej ratolesti dopriať bezpečnú a odolnú kolobežku vhodnú na sídlisko či cyklotrasy. S hmotnosťou 7,3 kg nie je problém manipulovať s kolobežkou ani pre juniora. Pevná oceľová konštrukcia sa odráža na vysokej nosnosti až 100 kg. Samotná nosnosť tak napovedá, že táto kolobežka niečo vydrží, čo výrobca podčiarkol dvojročnou zárukou.

Bezpečnosť na prvom mieste

Pri konštrukcii kolobežky by mala byť práve bezpečnosť tou hlavnou prioritou. Pri kolobežke Raicot SE tomu aj tak je. Hlavným bezpečnostným prvkom sú účinné čeľusťové V-Brake brzdy tak na prednom, ako aj na zadnom kolese.

Riadidlá sú potiahnuté gumeným protišmykovým gripom, ktorý je príjemný na dotyk. Penová ochrana na hrazde riadidiel zabezpečuje ochranu pred prudkým nárazom na oceľový rám. Z praktických doplnkov stojí za spomenutie najmä spoľahlivý stojan, ktorého poloha je dostupná a spustenie je jednoduché.

Štýlový dizajn je výrazným prvkom

Čo skutočne zdobí kolobežku Rajcot SE je prepracovaný dizajn a vychytané detaily. Modro-oranžové spracovanie je skvelou voľbou, kolobežka pôsobí sviežo a živo.

Zladené sú aj farebné brzdové lanká. Kolesá s mohutnejšími pneumatikami s rozmerom 12″ vyzdvihujú športový vzhľad. Vďaka tejto kolobežke Vaša ratolesť prežije množstvo zábavy a nezabudnuteľných chvíľ s rodinou či kamarátmi. Prinajhoršom si s touto kolobežkou vystačí bez problému aj sám. ????

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*