Header Ad

Kategórie

Rezacie plotre od značky Vevor – spoľahlivá voľba za dobrú cenu

Pokiaľ potrebujete rezací ploter pre začínajúcu reklamnú agentúru alebo je Vás rozpočet jednoducho obmedzený, rezacie plotre od značky VEVOR vám poskytnú požadovanú kvalitu za výhodnú cenu. Plotre VEVOR sa vyznačujú kvalitou spracovania, presným rezom a jednoduchým ovládaním.

Na ovládanie plotra sa používa prodesionálny softvér SIGNMASTER, ktorý je zvyčajne súčasťou balenia. Samotný softvér sa pohybuje v cene okolo 80 – 100 eur. VEVOR dodáva svoje produkty už s týmto softvérom, čo Vám ušetrí dodatočné náklady. V balení nájdete taktiež všetko potrebné pre spustenie a rezanie s plotrom, vrátane stojana na ploter, protiprachového krytu a káblov na pripojenie k počítaču aj do siete.

Pre ovládanie a prácu so softvérom aj samotným plotrom sú potrebné určité zručnosti a skúsenosti. Ide o spojenie šikovných rúk s grafickými schopnosťami. Najmä zo začiatku je potrebná dávka trpezlivosti každá zručnosť predsa vyžaduje určitý čas na nadobudnutie. Pokiaľ s rezaním a vyrezávaním pomocou plotra ešte nemáte skúsenosti, pozrite si najprv zopár návodov, ako napríklad tento návod na prácu so softvérom SIGNMASTER:

Parametre a špecifikácia

Plotre od značky VEVOR sú dodávané vo viacerých rozmeroch (šírkach), teda na svoje si prídu aj výrobcovia rozmernejších reklám alebo polepov. Prítlak rezačky aj rýchlosť rezania je nastaviteľná, pričom maximálny tlak je 500 gramov. Rezná rýchlosť sa pohybuje v rozmedzí 10 – 800 mm / s. Rezací mechanizmus je konštruovaný tak, aby bola odchýlka rezu čo najmenšia. Na starosti to majú predovšetkým tri nastaviteľné prítlačné valce a prítlačné kolieska, ktoré zabezpečujú plynulý a presný posun fólie.

Kompatibilita

S kompatibilitou nie je problém, pokiaľ nepracujete s operačným systémom MAC.  S týmto OS rezacie plotre značky VEVOR kompatibilné nie sú, na čo treba pri výbere dať pozor. Operačný systém MAC má všeobecne problém s kompatibilitou pre ostatné zariadenia mimo produktov Apple, preto ani toto nie je veľké prekvapenie.

Zhrnutie

Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu rezacieho plotra od značky VEVOR dostanete spoľahlivý rezací ploter, ktorý bude plniť svoju funkciu tak, ako má. V danej cenovej kategórii ide o jednu z mála možností, ako zabezpečiť spoľahlivý stroj. Žiadne bonusové funkcionality naviac za tú cenu nečakajte, ale ploter si svoje miesto zastane.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*