Header Ad

Kategórie

Usilovný pomocník vo Vašej záhrade – požičaný minibager

Načo sa trápiť s lopatou, rýľom alebo krompáčom, naviac ak nie ste zvyknutý na fyzickú prácu a veľmi ľahko spoznáte svoje limity.? Prečítajte si ako vám môže pomôcť vo vašej záhrade požičaný minibager.

Minibager Vám nahradí partiu záhradníkov za zlomok ceny.

Minibager vám za zlomok ceny nahradí partiu záhradníkov alebo vám vyrieši problém so zháňaním brigádnikov. Zároveň vám môže ušetriť množstvo času ak by ste sa rozhodli do úpravy záhrady ísť sami.

Veľa ľudí ani len netuší ako sa vám taký minibager oplatí pre výborné všeobecné využitie, skvelú manévrovateľnosť a obratnosť napríklad v menších záhradách s obmedzeným prístupom pre väčšie stavebné stroje.

Jeho výkon a maximálna rypná hĺbka aj pri najmenších modeloch, ktorá je 1,5 metra, vám úplne postačuje na bežnú údržbu alebo úpravu záhrady, pri výsadbe či presádzaní väčších stromov, kríkov alebo iných drevín.

Tipy pre vás:

Pre úpravu záhrady je k dispozícii viac druhov pripojiteľného príslušenstva, ktoré ponúka požičovňa stavebných strojov. Na minibager môžete napríklad pripojiť svahovaciu lyžicu na úpravu terénu. S radlicou jednoducho rozhrniete zeminu. Ripperom ľahko odstránite pne stromov a kliešťami uchytíte akúkoľvek odrezanú drevinu a ľahko s ňou môžete manipulovať.

Namiesto záhradníkov požičovňa stavebných strojov

Minibager sa v poslednej dobe stáva bežným javom pri svojpomocných úpravách nielen záhrad a okolia rodinných domov. Prispieva k tomu hlavne možnosť požičať si tohto pomocníka spolu s príslušenstvom už za menej ako 80 EUR na deň. Pri použití minibagra niekoľko krát za sezónu je jedinou rozumnou alternatívou požičovňa stavebných strojov. A ak si spočítate náklady za robotníkov, záhradníkov alebo brigádnikov je aj veľmi výhodnou investíciou.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*