Header Ad

Kategórie

Už ste videli najmodernejšie oplotenia pozemkov?

Plastové pletivo patrí k pevným, odolným, cenovo výhodným a dizajnovo atraktívnym typom oplotenia pozemkov, záhrad i firiem.

Možno si ešte pamätáte časy, keď sa na oplotenie pozemkov používalo najmä 4-hranné pozinkované plotové pletivo, pretože iné k dispozícii nebolo. Odvtedy sa toho veľa zmenilo. Platí to aj pre ponuku drôteného oplotenia. Aktuálne si môžete vyberať z pestrej škály moderných plotov. Čo aktuálne letí?

Zvárané pletivá v rolkách

Zvárané pletivo patrí k najobľúbenejším pletivám, ktoré sú určené na oplotenie domov, záhrad, firemných areálov či priemyselných objektov. Vyrába sa vo viacerých variantoch odlišujúcich sa dizajnom, pevnosťou, odolnosťou i cenou.

Štandardom v tejto kategórii je zvárané pletivo Plastirol dostupné v zelenej farbe. Dá sa využiť na stavbu plota alebo ako nosný prvok pre popínavé rastliny. Spoznáte ho podľa zvlnených horizontálnych drôtov uľahčujúcich stekanie dažďovej vody. Tie možno považovať aj za pôsobivý dizajnový prvok.

Zvárané pletivo v rolkách Luxor 2 i Forte Medium sa vyznačujú vyššou pevnosťou a odolnosťou. Dostupné sú nielen v zelenej, ale i antracitovej farbe. Čo sa týka povrchovej úpravy, je vysokokvalitná a vzťahuje sa na ňu záruka 15 rokov. To, napokon, platí pre všetky zvárané pletivá v rolkách.

Zvárané panely

Chceli by ste ultra moderné, extra pevné, cenovo dostupné a ľahko inštalovateľné oplotenie? Chcete niečo zaujímavejšie ako plastové pletivo? V tom prípade sú pre vás tým pravým orechovým zvárané panely.

Zvárané panely upútajú svojím moderným vzhľadom a aj pevnosťou, ktorá je viditeľná na prvý pohľad. Plotové dielce Fénix sú ekonomicky najvýhodnejšie. Dostupné sú v zelenej farbe. Ak potrebujete ešte pevnejší plot v pozinkovanej alebo antracitovej farbe, stavte na plotové dielce Brico. Nepáčia sa vám prelisy? Zvárané panely 2D a 2D Super sú bez prelisov. Vďaka nim získate extra pevný aj moderný plot.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*