Header Ad

Kategórie

Hľadáte kanceláriu? My máme riešenie: Volá sa coworking

Kancelária je vaším každodenným pracovným prostredím. Ak je správne zorganizovaná, znamená neobmedzené možnosti rastu vášho podnikania. Získanie tých správnych priestorov však môže byť časovo náročné, aj nákladné. Preto môže byť práve coworking najlepšou voľbou pre malé podniky a jednotlivcov, ktorí chcú časom expandovať.

Prečo sú coworkingové priestory dobrým riešením?

Existuje veľa relevantných argumentov, prečo si prenajať coworkingové priestory.  Dôležité je však zamyslieť sa, čo je pre vás to pravé. Zváženie vašich možností a vlastných obchodných cieľov je nevyhnutnou súčasťou rozhodovania sa o prenájme kancelárie. Aby sme vám to zjednodušili, vybrali sme pre vás niektoré z výhod, ktoré so sebou coworking prináša:

1. Buduje imidž

Jednou z hlavných výhod prenájmu kancelárie v porovnaní s prácou z domu je, že kancelária vám poskytne profesionálny imidž. Mať miesto na prácu, ktoré nie je vaším domovom, je znakom legitímneho podnikania. S klientmi sa môžete stretnúť bez toho, aby ste zakaždým museli ísť do kaviarne. Preto, keď si prenajímate coworkingové priestory, jedna z prvých vecí, na ktoré myslite, je umiestnenie. Či už hľadáte neďaleko domova, aby ste prekonali špičku pri dochádzaní, alebo v blízkosti vášho nového zákazníka, aby nemusel ďaleko cestovať na stretnutia, coworking Bratislava je pripravený a čaká na vás. Na výber máte exkluzívne lokality v samotnom centre Bratislavy – Nivy Tower alebo Twin City C. Všetko, čo musíte urobiť je vyhľadať preferovanú polohu a rezervovať si svoje miesto .

2. Časová flexibilita

Stále viac zamestnávateľov sa v súčasnosti sústreďuje na to, aby svojim zamestnancom poskytli väčšiu flexibilitu, takže dáva zmysel, že prenájom coworkingových priestorov sa stal jednou z najobľúbenejších možností. Pri coworkingu oceníte práve jeho flexibilitu. Vy a vaši zamestnanci si môžete vybrať, kedy počas dňa budete pracovať, či už to bude skoro ráno, aby ste boli pripravení vyzdvihnúť deti zo školy, alebo ste nočná sova a produktivita k vám prichádza len večer. HubHub môže vyhovieť každému. Jeho brány nájdete otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

3. Výhodné možnosti členstva

Keď hľadáte pracovné priestory na prenájom v našom hlavnom meste, zistíte, že veľa kancelárií je drahých a ste viazaní na veľmi dlhú dobu. Nehovoriac o režijných nákladoch, ktoré sú spojené s ich prenájmom – údržba, upratovanie, kancelársky nábytok. Ak ste freelancer, ktorý potrebuje priestory len z času na čas, alebo začínate podnikať a neviete, či sa budete môcť zaviazať k dlhodobému prenájmu, potom je prenájom coworkingového priestoru ideálnym riešením. V Hubhub nájdete zariadenie, ktoré je pre vás vopred pripravené. S rôznymi možnosťami členstva, platíte len za priestor a čas, ktorý využívate. Funguje to tak aj pre väčšie podniky, ktoré chcú expandovať alebo zamestnať niekoho na diaľku, prípadne len na kratšie obdobie. Nemá zmysel platiť za priestor, ktorý možno nakoniec nevyužijete, takže prenájom coworkingu je ideálny pre všetky druhy rozpočtov.

 

4. Budovanie kontaktov

Pracovné priestory coworkingu HubHub sú inšpiratívnym miestom, na ktorom nájdete rovnako zmýšľajúcich ľudí z rôznych odborov a odvetví. Časom zistíte, že rozhovory a spojenie s týmito odborníkmi sú prospešné pre vašu produktivitu. Spoznáte tu ľudí, ktorých by ste nestretli, keby ste pracovali z domu alebo v kaviarni. S členstvom Flexi Desk dokonca môžete každý deň sedieť vedľa nového človeka, čo je ideálne pre tých, ktorí chcú ešte efektívnejšie budovať nové kontakty. V HubHub si nájdete nových zákazníkov, klientov a dokonca aj priateľov. Keď si prenajímate coworkingový priestor, môžete si byť istí, že ľudia okolo vás sa tiež snažia nadviazať kontakty a vzájomne spolupracovať. Možnosti sú preto nekonečné.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*