Header Ad

Kategórie

Všetko o založení s.r.o sa dozviete u nás

Všetko sa začína konzultáciou, pri ktorej vám daná firma na základe vašich predstavách a osobitých požiadaviek odporučí najvhodnejšiu vlastnícku a riadiacu štruktúru spoločnosti. Rovnako vám odporučia predmety podnikania. Rátať môžete aj s tým, že vám zodpovedia na všetky vaše otázky ohľadom založenie s.r.o. Toto založenie spoločnosti je možné v rámci celého Slovensak

V cene založenia s.r.o. získate nasledovné služby:

  • Príprava a podanie registrácie k s.r.o k DPH
  • náš vyškolený personál zanalyzuje Vaše potreby a odporučí Vám najvhodnejšiu formu založenia s.r.o., predmety podnikania atď.
  • garancia zápisudokumenty pre založenie pripravujeme v spolupráci s partnerskou advokátskou kanceláriou
  • zabezpečíme vo Vašom mene vystavenie živnostenských listovv elektronickej podobe
  • pripravíme a podáme návrh na zápis spoločnosti do Obchodného registraa následne preberieme výpis z Obchodného registra

Počuli ste už o prenájme registračného sídla?

Služba prenájom sídla je určená najmä začínajúcim podnikateľom, ktorým pomôže úsporou peňažných prostriedkov za prenájom kancelárie. Daná služba sa skvelo hodí aj zabehnutým podnikateľom. Cena tohto prenájmu je noazaj priaznivá a každému milo nahrá do karát. Mesačný poplatok za virtuálne sídlo spoločnosti začína už od 8 Eur mesačne. Samozrejme, aj tu platí, že čím dlhšia objednávka, tým nižšia cena. 

Kedy je možné si objednať založenie sídla?

Prenájom sídla je možné objednať pri založení novej spoločnosti, kúpe spoločnosti, ale aj ako samostatnú službu pre už existujúcu spoločnosť napr. vrámci úsporných opatrení.

 

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*