Header Ad

Kategórie

Zásnuby sú čarovnými kdekoľvek!

Pokiaľ ste s tým správnym človekom, tak každé jedno miesto vám príde rozprávkové, a preto možno ani nebudete musieť dlho premýšľať nad tým, kde vašu milovanú polovičku oožiadate o ruku. Skrátka a jednoducho, každé miesto na tak dôležitú otázku bude dokonalým. Nádherné zásnubné prstene s diamantom predstavujú vznešený doplnok tejto vzácnej a často jedinečnej udalosti

Milí páni, pri kúpe snubných prsteňov nezabúdajte na to, že každá žena je individuálna a každej sa bude páčiť iný prsteň. Verte mi, že jednoduchosťou nič nepokazíte. Na výber máte z rôznych druhov vzácnych kovov, ale aj kryštálov, ktoré budú zdobiť ruku vašej milovanej. Osvedčenou možnosťou je vsadiť napríklad na prstene z bieleho zlata.

Povedala: „ Áno!“

Na jednu z tých najdôležitejších otázok, ktoré môžete vo svojom živote položiť, vám vaša milovaná polovička odpovedala: „Áno!“ Dobre, áno, poradujte sa. No teraz ide sranda bokom. Na vás čaká nespočetné množstvo tých najrôznejších povinností, ktoré sú s plánovaním svadby spojené. Ako prvé si nezabudnite rezervovať dátum vašj svadby. Dátumy pri výberoch svadby sú naozaj kľúčovými a ak chcete vychytať ten svoj vysnívaný termín, tak by ste si ho mali zarezervovať, čo najskôr.

Originálne svadobné prstene vám budú pripomínať váš jedinečný a neopakovateľný deň už po zvyšok vášho života. Preto výber svadobnej obrúčky dobre zvážte. Na svadobnú obrúčku si môžete nechať vygravírovať napríklad vaše meno alebo iniciálky vašej vyvolenej, dátum svadby alebo aj milý odkaz či citát. Spravte vaše obrúčky originálnymi!

Láska je projekt

Láska však nie je len o tomto dni. Lásku si treba preukazovať a rozvíjať ju každý jeden deň. Láska je rozhodnutie, pre ktoré sa budete musieť rozhodnúť každé jedno ráno, každý jeden okamih. Ak aj náhodou prežívate vo vzťahu  dočasnú krízu, tak sa nevzdávajte, ale určite sa rozhodnite zabojovať pre lásku a vzťah. Láska prikrýva množstvo zlého. Láska myslí na druhého.

Láska nie je len pocit. Je to beh na dlhú trať. Nie je to len o pocite zaľúbenosti. V láske je toho omnoho viac. Pevne verím, že keď príde láska do vášho života, tak to bude presne ten pocit, na ktorý ste čakali a ktorý ste vždy chceli. Vtedy budete môcť konečne rozoznať rozdiel medzi láskou a dočasnou zaľúbenosťou či pobláznením.

Láska je naozaj projekt a nie len jednorázovou akciou, ktorá vás jeden deň baví a na druhý deň jej už máte plné zuby. Do lásky musíte investovať. starať sa o ňu. Nezanudnite teda aj dnes vykonať nejaký malý krok lásky smerom k ľuďom, ktorí sú okolo vás.

 

 

 

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*