Header Ad

Kategórie

Zásnuby za hranicami

Nie je nič krajšia ako tráviť čas so svojim milovaným. Dovolenka v krásnej destinácii len okorení celý váš vzťah. Dobrý vzťah sa nedá získať, dobrý vzťah sa buduje. Preto neustále myslite na to, že o zdravý vzťah sa treba starať. A čo lepšie utvrdí váš vzťah ako spoločná dovolenka?

Bohyňa Afrodita – obyvatelia ju okamžite prijali s otvorenou náručou a ako vchádzala do chrámu, tak jej sypali lupene ruží pod jej nohy. Možno aj toto je dôvodom, pre ktorý je atmosféra na Cypre, taká plná romantiky.

Cyprus je skvelým miestom, kde môžete svoju milú prekvapiť jednou z tých najkrajších otázok, ktoré môže žena dostať: „ Vezmeš si ma?“ Nádherné zásnubné prstene s diamantom sú len doplnkom celej tejto krásnej udalosti.

Milí páni, pri kúpe snubných prsteňov nezabúdajte na to, že každá žena je individuálna a každej sa bude páčiť iný prsteň. Verte mi, že jednoduchosťou nič nepokazíte. Na výber máte z rôznych druhov vzácnych kovov, ale aj kryštálov, ktoré budú zdobiť ruku vašej milovanej. Čo tak vsadiť na luxusné zásnubné prstene z bieleho zlata?

Láska – vzťah, ktorý sa buduje

Láska však nie je len o tomto dni, keď sa rozhodnete zasnúbiť so svojou ženou. Lásku si treba preukazovať a rozvíjať ju každý jeden deň. Láska je rozhodnutie, pre ktoré sa budete musieť rozhodnúť každé jedno ráno, každý jeden okamih. Ak aj momentálne prežívate vo vzťahu krízu, tak sa nevzdávajte, ale rozhodnite sa pre lásku. Láska prikrýva množstvo zlého. Láska myslí na druhého.

Láska nie je len pocit. Je to beh na dlhú trať. Nie je to len o pocite zaľúbenosti. V láske je toho omnoho viac. Pevne verím, že keď príde láska do vášho života, tak budete vedieť, že to je presne to, čo ste vždy chceli a budete môcť konečne rozoznať rozdiel medzi láskou a zaľúbenosťou.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*