Header Ad

Kategórie

Potrebujete vybavenie pre autoservis? MANTECH sa o to postará!

Autoservisov podobne ako áut na cestách už dlhodobo stabilne pribúda. Niekto otvára profesionálny autoservis, iní zas vybavujú domácu dielňu na prezúvanie a vyvažovanie pneumatík. Pokiaľ patríte do niektorej z týchto skupín, môže sa Vám tento článok hodiť. Predstavíme v ňom nového dodávateľa autoservisného vybavenia na Slovensku a Česku – MANTECH.

V ponuke tohto obchodu nájdete široký sortiment spomínaného autoservisného vybavenia, teda všetko príslušenstvo na výmenu pneumatík, zdviháky, kompresory, pneumatické náradie či zariadenie a iné. MANTECH má v ponuke produkty svojej vlastnej značky. Tieto produkty sa vyznačujú predovšetkým vysokou kvalitou spracovania a použitých materiálov. V porovnaní s konkurenciou sú ale ceny tohto predajcu mimoriadne priaznivé a dostupné.

Výmena pneumatík od A po Z

V kategórii „výmena pneumatík“ nájdete všetko potrebné pre vybavenie pneuservisu. Vyzúvačky v rôznych cenových kategóriách, či už automatické alebo poloautomatické. Nechýbajú kvalitné vyvažovačky kolies. Zakúpiť si môžete aj kompletný set vybavenia pneuservisu za zvýhodnenú cenu.

V ponuke internetového obchodu MANTECH nájdete aj širokú ponuku zdvihákov do dielni s ôrznymi nosnosťami a v rôznych cenových kategóriách. Cena lacnejších zdvihákov sa pohybuje tesne nad hranicou 100 eur, čo je skutočne príjemná a dostupná cenová ponuka.

Návrh dielne

Okrem samotné predaja sa členovia tímu MANTECH zaoberajú aj profesionálnym navrhovaním autoservisných alebo pneuservisných dielní. Stačí zaslať pôdorys objektu a v priebehu pár dní obdržíte kompletný návrh dielne presne na mieru podľa Vašich požiadaviek. MANTECH následne zabezpečí expresné dodanie požadovaného tovaru podľa návrhu aj s návodmi a príslušenstvom potrebným na jeho inštaláciu.

Pokiaľ teda hľadáte dodávateľa vybavenia pre Váš autoservis či pneuservis, určite si pozrite ponuku internetového obchodu MANTECH. V širokej ponuke sa nájde vhodné príslušenstvo tak pre začínajúce ako aj zabehnuté dielne.

    Pridajte komentár

    Vaša emailová adresa nebude zverejnená.*